Anurex®

Nowość w walce z hemoroidami!

Anurex
cena:  nasza cena
ZAMAWIAM Anurex®

W 100% naturalna metoda
bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych!

Idea tej metody polega na zastosowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy, co przynosi natychmiastową ulgę w bólu i swędzeniu. Redukuje opuchlizny i krwawienie.

Krioterapia jest metodą bardzo prostą i bardzo skuteczną, którą może stosować każdy w warunkach domowych. Zastosowanie jej nie powoduje żadnych efektów ubocznych lub reakcji alergicznych. Ulga odczuwana jest już w ciągu kilku minut od momentu zastosowania.

Zastosowanie metody krioterapii w przeciągu 2 tygodni zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Do leczenia metodą Krioterapii stosuje się przyrząd wielokrotnego użytku zwany - Anurex®, przechowywany w zamrażalniku Twojej lodówki.

Anurex

Co to jest Anurex® i jak działa?

Anurex® jest przyrządem wykonanym z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania), o kształcie cylindrycznej tubki i wielkości małego palca. Cylinder Anurex-u® wypełniony jest specjalnie sformułowaną substancją, która może być wielokrotnie zamrażana i rozmrażana, spełniając rolę tzw.: zamrożonego "medium". Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex-u® i w trakcie trwania zabiegu nigdy nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania zimna skierowanego w ściśle określone miejsce (hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne) oraz w ściśle określonym czasie trwania.

Anurex® powinien być przed użyciem zamrożony w zamrażalniku lodówki przynajmniej przez okres 2 godz.
Powyższy proces oziębiania hemoroidów powoduje zlikwidowanie przede wszystkim bólu, swędzenia, zahamowanie krwawienia i zredukowanie obrzęków.


Stosowanie Anurex-u® zgodnie z zaleceniami użycia powoduje w konsekwencji rekuperację struktur hemoroidów i całkowite zaleczenie.

W trakcie stosowania Anurex-u® nie zachodzi potrzeba używania dodatkowo innych środków medycznych (maści, czopków). Oprócz szybkości i skuteczności działania Anurex® posiada jeszcze jedną ogromną zaletę: może być stosowany bez żadnych ograniczeń, wszędzie tam gdzie inne konwencjonalne metody leczenia nie mogą być użyte lub nie funkcjonują.

Ze względu na to, że metoda ta jest całkowicie naturalna i wolna od substancji chemicznych - zaleca się ją przede wszystkim dla kobiet ciężarnych. Warto wiedzieć, że około 85% kobiet ciężarnych cierpi na hemoroidy.

Każdorazowe użycie przyrządu zajmuje 6 - 10 minut (czas zachowania efektu zimna) i może być powtarzane w ciągu dnia tyle razy ile to jest potrzebne.

Anurex

Rekomenduje się użycie dwóch przyrządów w sekwencji jeden za drugim, co dwukrotnie przedłuża czas efektu działającego zimna i jak wykazały badania, znacznie przyspiesza efekt końcowy.

Anurex® został wynaleziony w 1986 r.i opatentowany w USA, Kanadzie i innych krajach. Przeprowadzone badania kliniczne w: USA, Kanadzie, Francji, Hiszpanii i Niemczech przy zastosowaniu Anurex-u® wykazały 95% skuteczność w przynoszeniu ulgi i likwidowaniu objawów hemoroidalnych.
Anurex® jest zarejestrowany w Ministerstwach Zdrowia w USA, Kanadzie i innych krajach. Jego reputacja zyskała akceptację świata medycznego co znalazło swoje odzwierciedlenie w wielu czasopismach i publikacjach medycznych na całym świecie do dnia dzisiejszego.
    cross
Dyżury nocne
aptek w Czarnkowie

    cross
Godziny otwarcia:
  • Pn.-Pt.: 8:00 - 19:00
  • Sob.: 9:00 - 15:00
  • Nie.: 10:00 - 15:00
   ai

jb
     | Start | Historia | Oferta | Apteka internetowa | Nowości | Kontakt |        Akceptujemy:  sodexo VISA VISA MasterCard ae